Breaking News
 |  | 

Uroda

Jak usunąć paznokcie żelowe

img-responsive

Paznokcie żelowe to najnowszy trend, który zdobywa popularność wśród nastolatek. Powodem tego trendu jest fakt, że można uzyskać doskonałe paznokcie z paznokciami żelowymi. I nie tylko paznokcie żelowe, możesz również uzyskać żelowy manicure i żelowy pedicure.

Chociaż paznokcie żelowe są świetnym sposobem na wyglądanie ładnie i kobieco, problemem z tymi paznokciami jest to, że nie trwają one przez bardzo długi czas. Jest wiele dziewczyn, które skarżą się na to, że ich paznokcie żelowe są usuwane z pewnych powodów.

Oto najczęstsze powody, dla których paznokcie żelowe są usuwane.

Zmywacz do paznokci

Większość zmywaczy do paznokci żelowych jest na bazie chemicznej, więc należy używać ich oszczędnie. Jeśli użyjesz go za dużo to Twoje paznokcie ulegną zniszczeniu.

Pasta do zębów

Używanie pasty do zębów może być dobrym rozwiązaniem aby pozbyć się paznokci żelowych, ale musisz się upewnić, że nie używasz pasty na bazie żelu.

Szczoteczka do zębów

Szczotkowanie zębów pomoże Ci usunąć żelowy lakier do paznokci, ale musisz się upewnić, że nie używasz pasty do zębów na bazie żelu.

Ocet

Korzystanie z octu jest kolejnym dobrym rozwiązaniem do usuwania paznokci żelowych, ale musisz upewnić się, że nie używasz żelowego.

Roztwór lakieru do paznokci

Roztwór lakieru do paznokci żelowych jest mieszaniną wody i odrobiny acetonu. Możesz również użyć go do usunięcia lakieru żelowego z paznokci.

Wnioski:

Jest to największy problem, przed którym stoją dziewczyny, aby pozbyć się paznokci żelowych. Istnieje tak wiele rozwiązań, aby pozbyć się paznokci żelowych, ale nie jest to łatwe zadanie. Musisz upewnić się, że nie używasz produktów na bazie żelu. Użyj powyższych rozwiązań, aby pozbyć się paznokci żelowych i upewnij się, że używasz tych, które są bezpieczne dla twoich paznokci.

 

jak-usunac-paznokcie-zelowe

ABOUT THE AUTHOR