Breaking News
 |  | 

Uroda

Porady dotyczące urody dla nastoletnich dziewcząt

img-responsive

Czy szukasz naturalnych porad dotyczących piękna, które sprawią, że poczujesz się piękniejsza? Czy chcesz wiedzieć jak pozbyć się ciemnych plam i blizn? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Mówiliśmy już o różnych typach naturalnych porad dotyczących piękna i będziemy dyskutować tutaj.

Naturalne wskazówki dotyczące piękna dla nastoletnich dziewcząt:

1. Oczyść swoją twarz

Czysta twarz sprawi, że będziesz wyglądać świeżo i młodo. Możesz oczyścić twarz używając wacika, ale jeśli masz wrażliwą skórę to możesz użyć octu jabłkowego zamiast wacika.

2. Pozbądź się blizn po trądziku

Blizny po trądziku można usunąć naturalnie, stosując się do tych wskazówek. Najpierw wymieszaj żel aloesowy z gliceryną i nałóż tę mieszaninę na dotknięty obszar. Następnie odczekaj 15 minut, a po tym czasie spłucz.

3. Usuń ciemne plamy

Ciemne plamy są również znane jako piegi, pojawia się z powodu nadmiernej ekspozycji na słońce. Aby je usunąć, musisz wziąć mieszankę papai, soku z cytryny i kurkumy w proszku i pocierać ją nad piegami.

4. Spraw, aby Twoje usta wyglądały naturalnie

Aby twoje usta wyglądają naturalnie można wziąć trochę białka jajka i dodać go do ust. Po tym, można zastosować trochę szminki i uczynić go trzymać.

5. Pozbądź się ciemnych kręgów

Ciemne kręgi mogą być usunięte naturalnie poprzez zastosowanie mieszaniny ogórka i wody różanej. Weź ogórek i pokroić go i umieścić w misce. Dodaj wodę różaną i niech siedzi przez pół godziny. Następnie wytrzyj go z twarzy i to pomoże Ci pozbyć się ciemnych kręgów.

6. Pozbądź się pryszczy

Krosty to najczęstsze problemy, z którymi borykają się nastolatki. Jeśli chcesz się ich pozbyć, to można zastosować sodę oczyszczoną do dotkniętego obszaru.

7. Spraw, by włosy rosły szybciej

Jeśli chcesz, aby Twoje włosy rosną szybciej, a następnie można użyć soku z cytryny. Wystarczy wziąć cytrynę i pokroić ją na cztery części. Umieść plasterki na włosach i pozostaw na godzinę.

8. Zapobieganie wypadaniu włosów

Wypadanie włosów jest jednym z powszechnych problemów, z którymi borykają się dziewczyny, ale nie musisz się już martwić o to. Możesz zapobiec temu stosując mieszankę mleka i cukru. Możesz również wymieszać miód z mlekiem i nałożyć go na włosy i pozostawić na godzinę.

9. Nawilżaj włosy

Aby twoje włosy były wilgotne, możesz zastosować trochę miodu lub cukru. Te dwie rzeczy są bardzo korzystne dla włosów i uczyni je silnymi i zdrowymi.

10. Zastosuj szminkę

Szminka jest jednym z najważniejszych elementów urody. Możesz sprawić, że będzie się trzymać, stosując mieszaninę soku z papai, cytryny i limonki.

11. Nadaj brwiom naturalny wygląd

Jeśli masz nierówne brwi, to możesz sprawić, że będą naturalne, stosując mieszankę aloesu, ogórka i miodu.

Wnioski:

Tak więc, są to niektóre naturalne wskazówki dotyczące piękna dla nastoletnich dziewcząt

 

porady-dotyczace-urody-dla-nastoletnich-dziewczat

ABOUT THE AUTHOR